Youtube Abone İzlenme Satın Al

Youtube kanalınız 1000 abone ve 4000 saat izlenme sayısına ulaştığında size otomatik olarak Youtube tarafından para kazanma özelliğini açmanız için teklif gönderilir. Youtube abone satın al ve youtube 4000 izlenme satın al hizmetimiz sayesinde buna başvuru yaparak kanalınızın para kazanma özelliğini aktif hale getirebilirsiniz.

Videolarınızın izlenme sayısı ve süresine göre, Youtube size para ödeyecektir. İçeriklerinizi ve kanal konumuzunuzu daha da iyileştirmek için youtube abone izlenme satın al paketlerimizin içeriğini inceleyebilir youtube ucuz abone satın al işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Youtube 4000 saat izlenme süresini tamamlamanız bir hayli zordur. Yeni oluşturulan bir kanala yeni aboneler ve izleyiciler kazanmak çok zordur bunun için aynı anda youtube abone izlenme satın al sayesinde ortalama 1 saatlik videonun tamamının 4000 kişi tarafından izlenmesini sağlayabilir youtube abone izlenme satın al işleminin sonuçlarını görebilirsiniz.

Youtube para kazanma özelliğini açmanız için sizi düşük maliyetlerden kurtaran entakipci.com youtube 4000 saat izlenme satın al paketinden yararlandığınızda 1000 adet youtube abone satın al ücretsiz olarak sizin olacaktır.