Instagram çekiliş ile Türk aktif takipçi satın al paketleri size tamamen organik Türk takipçi hizmeti sunuyor. Instagram’da yapılan çekilişlerde hesabınızı takip etme koşulu ekleyerek size %100 organik ve aktif Türk takipçi hizmeti sunan Medya Kafem ile hızlı bir şekilde Türk ve aktif takipçi kazanmanız mümkün. Instagram’da takipçi sayısı oldukça önemli olsa da bunun yanış sıra takipçilerin de aktif olması gerekli. Aksi halde ortalama 10000 takipçiniz varken fotoğraflarınızın 100 veya daha az sayılarda beğeni alması çok dikkat çekecektir. Bu nedenle bu açığı beğeni satın alımlarıyla kapatmanız gerekir. Fakat aktif takipçiler sayesinde bu durum ortadan kalkıyor. Bu kullanıcılar aktif oldukları için hesabınıza istediğiniz etkileşimi kazandıracaklardır.

Bir çok instagram sayfasında çekiliş düzenleyerek, çekiliş koşullarında hesabınızı takip etmeyi de ekleyerek gerçek takipçilere sahip olmanızı sağlıyoruz.
Siyasi, kumar, şiddet ve cinsel içerikli profillere işlem yapılmamaktadır. İşlem yapılacak olan profilin gerçek kişiye ait olması gerekmektedir. Minimum yüklenmiş 3 fotoğrafa sahip olması gerekmektedir
Çekilişlere fake hesaplara sahip kullanıcılar katılabilir.