Kalıcı ve Organik Bir Twitter Kitlesi Sahibi Olmak İster Misiniz?

Kalıcı ve Organik Bir Twitter Kitlesi Sahibi Olmak İster Misiniz?

2006 yılında Amerika Birleşik Devletleri’nde kurulan Twitter bugün 340 milyon kullanıcı sayısına ulaşmıştır. 340 milyon kullanıcı sayısının büyük bir bölümü gerçek olmayan hesaplar olmakla birlikte bot hesaplar olarak göze çarpıyor. Twitter uygulamasını kullanan insanların birçoğu eğitim düzeyleri daha yüksek olan insanlar olmaktadır. Bu insanların hemen hemen hepsi de organik ve kalıcı bir Twitter kitlesi sahibi olmak ister. Bu nedenle birçok yönteme başvurulur. Peki organik ve kalıcı takipçilere nasıl erişebilirsiniz?

Kalıcı ve Organik Twitter Kitlesi Yaratma Yolları

Devamlılık gösteren bir takipçi listesine sahip olmak, sizleri uzun vadede bir Twitter fenomeni yapacaktır. Bunun için ilk yapmanız gereken şey özgün ve kaliteli tweetler atmaktır.

Takipçi kitlenizin demografik yapısını göz önünde bulundurarak içeriklerinizi üretmelisiniz. İçeriklerinizi olabildiğince görseller ile beslemelisiniz.

Özgün Twitter hesaplarındaki takipçi listelerindeki gerçek hesapları takip ederek onların da sizi takip etmesini sağlayabilirsiniz.

Bütün bunlara ek olarak, kalıcı Twitter kitlesi elde etmek için Twitter takipçi servislerinden yararlanmak da bir diğer seçenek olarak karşınızda duruyor.