Hayatınızı Kolaylaştıracak 5 Mobil Uygulama 

Hayatınızı Kolaylaştıracak 5 Mobil Uygulama 

Yazılım bilimi, insanların yaptığı işlemleri en kısa sürede ve en verimli bir halde gerçekleştirebilmelerinin yolunu arar. Bu nedenle de yazılan bir kod parçacığı, her seferinde bir işi en kısa ve pratik yoldan yapmayı amaçlamaktadır. Günümüzde geliştirilen mobil uygulamalar da bu amaçtan sapmak bir yana hayatımızı daha çok kolaylaştırmaktadır. Hayatınızı kolaylaştıracak 5 mobil uygulama bu yazıda sizlere sunuluyor.

1. Evernote

İsminden de anlaşılabileceği gibi notlarınızı depolamanıza yarayan bu mobil uygulama sayesinde, verileriniz bulut sunucularında barındırılır. Böylece internete bağlı olduğunuz her yerden notlarınıza ulaşabilirsiniz.

2.Bundle

Günlük hayatta internet haberlerini takip etmek neredeyse imkansız hale gelir. Her gazete, kendi yayın politikaları uyarınca farklı önem arz eden haberler yayınlar. Bundle ise bütün bu haberleri tek bir uygulamada toplayarak arasından seçmenize olanak sağlıyor.

3.Trello

Özellikle ofiste çalışanların görev dağılımının yapılması ve verilen görevlerin takibini sağlayan Trello, eş zamanlı olarak birden fazla kullanıcının erişebileceği bir uygulamadır. 

4.LastPass

Mobil cihazlarınızda kullandığınız uygulama ve e-posta şifrelerini, LastPass aracılığı ile güvenli bir şekilde depolayabilirsiniz.

5.Epicurious

Hayatınızı kolaylaştıracak 5 mobil uyglama arasında belki de en ilginci Epicurious. Elinizde bulunan erzakları liste olarak yazdığınız takdirde, uygulama size hangi yemekleri yapabileceğinizi söylüyor.